Zestawy naprawcze

Zestawy naprawcze pomp myjących do zmywarek: Ariston, Indesit, Beko, Whirlpool ,
Bosch oraz Siemens | 35 zł

Oferujemy Państwu zestawy naprawcze pasujące do pomp myjących zmywarek Bosch ,Siemens Ariston , Indesit , Beko i Whirlpool.

Zestaw zawiera dwa łożyska ślizgowe wykonane z plastiku odpornego na ścierania oraz o niskim tarciu. Elementy wykonane są w technologii CNC z wysokim współczynnikiem powtarzalności .

W przeszłości elementy wykonywane były z mosiądzu lecz nasze doświadczenia wskazują że mosiądz pracuje głośno i szybko się zużywa.
Obecnie stosowany materiał wykazuje dużo większą wytrzymałość na zadane warunki pracy i zapewnia większy komfort użytkowania.
Zestaw naprawczy zmywarka bopsh i siemens pompa naprawa pompogrzałki

Jak zamawiać zestaw naprawczy, na co zwrócić uwagę?

Współcześnie stosowane pompogrzałki w zmywarkach Bosh i Siemens można podzielić na dwie grupy : z obudową grzałki montowaną do silnika pompy na cztery zaciski oraz takie które mają tą obudowę przykręconą dwiema śrubami.
W pierwszej z nich łożyskowania można łatwo wymienić gdyż turbina jest zakręcona na osi na gwincie. Wystarczy ją odkręcić i można dalej łatwo działać samodzielnie bez użycia specjalnych narzędzi. Tutaj stosowane są dwa rodzaje łożyskowań- o średnicy otworu 4,5 mm oraz 5,6 mm. Przed zamówieniem zestawu należy upewnić się który zestaw będzie potrzebny.
W wypadku zaś pompogrzałek skręcanych na śruby należy po demontażu rozgrzać oś wirnika od tyłu i zdjąć magnes. Po wymianie łożyskowań magnes mocuje się na kleju dwuskładnikowym.

Cena zestawu naprawczego to tylko 35 zł + wysyłka

W wypadku zakupu większych ilości istnieje możliwość negocjacji cen.
Zamówienia: pisz maila lub dzwoń : 668 282 373, pralkowcy@gmail.com

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart