}catch (ex){}

Wymiana łożysk

Wymiana łożysk w Twojej pralce w normalnej cenie

Twoja pralka wiruje coraz głośniej? Nie pozwól by słyszano ją aż na Helu! 😉
Oferuję usługę wymiany łożysk w pralce z zespołem piorącym klejonym (jednorazowym) a także rozbieralnym.
Większość współczesnych pralek produkowanych od od 8-miu lat ma zespoły piorące jednorazowe. Niby nie da się ich naprawić ale jak „wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna”.
Zajmuje się takimi usługami od wielu lat, a na naprawę daje roczną gwarancję.
Naprawa dotyczy wszytkich popularnych marek: Amica, Beco, Bosh, Candy, Electrolux, Indesit, Miele, Samsung, Whirlpool
Zdemontuj zespół piorący w swojej pralce ( Nie wiesz jak? Instrukcja ) i dostarcz go do mnie (przywieź albo wyślij kurierem).
Czas naprawy: 1 dzień roboczy, o ile po otwarciu nie okaże się że jest uszkodzony krzyżak.

Jak to zrobić?

Zdemontuj zespół piorący z pralki , zdejmij przeciwwagi, silnik , fartuch i jeśli to możliwe amortyzatory i węże gumowe. Nie wyjmuj grzałki i koła pasowego.
Potrzebuje pomocy, instrukcji, masz pytania Zadzwoń: 668 282 373
Na plastikowej części zespołu napisz swój numer telefonu i maila.
Wszystko zapakuj w karton i zabezpiecz.
Wyślij pod adres wskazany w zakładce Kontakt wcześniej informując smsem albo mailem.
Jeśli nie umiesz zdemontować zespołu piorącego – a mieszkasz relatywnie niedaleko ( Bochnia, Kraków) – przywieź cała pralkę, wtedy koszt naprawy to 220 zł.

Czego nie naprawiamy?

złamanych krzyżaków w pralkach z klejonym zespołem piorącym. Dlaczego? Bo nie występują w sprzedaży jako część zamienna. Da się dorobić taki krzyżak ale trwa to dłużej i sporo kosztuje. Zalecam w takim wypadku poszukać na Allegro albo OLX sprawnego zespołu piorącego.

Dlaczego jestem tańszy niż większość zakładów?

Bo nie mam wielkich kosztów, a wierze, że wiele sprzętów po prostu da się uratować oferując za naprawę normalne ceny, a nie takie żeby coś naprawić raz bo drugi już się nie będzie opłacało.
Wiem że w Polsce ceny podobnych napraw są bardzo zróżnicowane ze względu na lokalizację. Nie chcę być konkurencją na siłę dla innych serwisów. Niech koledzy z konkurencji nie myślą że chcę im zrobić krzywdę.
Wychodzę za z założenia że jeśli klient nie zechce zapłacić za naprawę zespołu piorącego 400 zł u konkurencji i chce zezłomować pralkę to niech naprawi to u mnie za 150 zł a potem za jakiś czas naprawi coś innego lokalnie u kolegi z konkurencji. Wtedy wszyscy zarobią na tym i będzie OK. Przecież nie pojadę do Warszawy wymienić pompy w pralce.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart